Złote Gody

W miniony weekend swoje Złote Gody obchodziło 15 par małżeńskich z terenu naszej Gminy. Jak pokazuje ta piękna uroczystość, bazując na wzajemnym zaufaniu, szacunku i miłości, udany związek może przetrwać wszystko, by stanowić wzór dla młodych pokoleń zawierających małżeństwo.

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 10.00 mszą św. w kościele parafialnym pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Bęble w intencji Jubilatów, na której słowo Boże wygłosił ks. prałat Piotr Sieja. Po czym o godz. 11.00 nastąpiło uroczyste wręczenie medali za długoletnie pożycie małżeńskie w Restauracji „Łokietek” w Czajowicach.

W uroczystości oprócz Jubilatów wzięli udział: Wójt Gminy Wielka Wieś, W-ce Wójt Gminy Wielka Wieś, Przewodniczący Rady Gminy Wielka Wieś, księża: z parafii Bębło Stefan Trojan,  z parafii Giebułtów ks. Stanisław Gutt, z parafii Biały Kościół ks. Marek Wcisło, z parafii Modlnica ks. Jan Adamus, z Prądnika Korzkiewskiego ks. Artur Kardaś.

Uroczystość uświetnił występ KGW Bębło.

życzymy naszym Jubilatom kolejnych wspólnie spędzonych lat przede wszystkim w zdrowiu, szczęściu i wzajemnym poszanowaniu.

Tagi dla strony:

2016-10-24