Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Centrum Hydrosolar Małopolska

Dzisiaj miało miejsce wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Centrum magazynowo-biurowego Hydrosolar Małopolska oraz Salonu Łazienek Elements w Modlniczce.
- Nasza inwestycja będzie mieć w I etapie 16.000 m kw. powierzchni użytkowej; 4.800 m kw. powierzchni biurowej, 1.800 m kw. powierzchni handlowej; budowę zakończymy wiosną 2019 roku; zatrudnimy w Modlniczce ponad 200 osób - mówił Sławomir Nowakowski, Wspólnik Zarządzający Spółki Hydrosolar.
- Kolejna duża firma wybrała naszą gminę na swoją siedzibę a co za tym idzie pojawią się nowe miejsca pracy, dodatkowe wpływy z podatków. Bardzo nas to cieszy, dzięki takim inwestycjom przyszłość naszej gminy rysuje się bardzo pozytywnie - mówił Tadeusz Wójtowicz - Wójt Gminy.
Naszą gminę reprezentowali również Radni z Modlniczki - Grzegorz Kralka i Waldemar Szumiec, Sołtys Modlniczki - Józef Górski, Proboszcz Parafia św. Wojciecha BM i MB Bolesnej w Modlnicy - Jan Adamus oraz kierownicy referatów i spółki.

Tagi dla strony:

2018-06-19