Podziel się talentem!

W niedzielę byliśmy świadkami niecodziennej imprezy – pierwszego gminnego pokazu talentów, z terenu naszej gminy i nie tylko. Młodych talentów – którzy zechcieli się podzielić swoimi zdolnościami z bardzo liczną publicznością nie brakowało – na scenie zaprezentowało się 45 uczestników indywidualnie i w zespołach. Były pokazy taneczne, gry na instrumentach, występy wokalne, a także pokazy innych umiejętności.

Jury konkursu, w którym zasiedli: Paweł Okraska – aktor, Państwo Kristina i Michał Kutnikowie- pianistka i solista Opery Krakowskiej oraz Natalia Gap – finalistka „You Can Dance”, musiało dokonać naprawdę trudnego wyboru, aby spośród trzech kategorii wiekowych: przedszkolnej, klas I-III i IV-VI, wyłonić tych najlepszych. Wszystkim uczestnikom, niezależnie od wyniku, należą się jednak ogromne brawa za odwagę i zaangażowanie.

Głównym organizatorem imprezy „Podziel się talentem” była Fundacja „Mój Sen”, a całe wydarzenie miało wymiar charytatywny – w trakcie spotkania prowadzona była zbiórka na rzecz podopiecznych Fundacji – m.in. można było zakupić domowe ciasta, prowadzona była loteria fantowa, a także szereg atrakcji dla dzieci: malowanie twarzy, warkoczyki, fotobudka. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przeznaczone na podopiecznych fundacji, o których można więcej dowiedzieć się na stronie: fundacjamojsen.pl

Spotkanie było dofinasowanie z Gminy Wielka Wieś w ramach otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim młodym talentom, bardzo licznie zgromadzonej widowni, wolontariuszom zaangażowanym w akcję, a szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pana Marcina Kruka za prowadzenie imprezy, Pana Jarosława Janeckiego za obsługę techniczną i muzyczną, Gminnej Orkiestrze Dętej oraz właścicieli Hotelu Margerita za nieodpłatne udostępnienie i przygotowanie lokalu.

Więcej zdjęć na naszym Fb: www.facebook.com/WielkaWies/ 

Tagi dla strony:

2017-03-27