Nowe rozkłady jazdy autobusów linii 210 i 230

Poniżej nowe rozkłady jazdy autobusów linii 210 i 230, które będą obowiązywały w okresie prac remontowych ulic w Modlniczce i Modlnicy. O powrocie do pierwotnych rozkładów jazdy będziemy Państwa informować.

Uzgodniony przez ZIKiT tymczasowy przebieg linii 230:
Od przystanku Bronowice Małe do przystanku „Modlniczka” linia kursować będzie bez zmian , a następnie linia będzie zawracać na układzie drogowym i wracać na drogę krajową nr 94 (wjazd na drogę 94 poprzez prawo skręt i zawracanie na sygnalizacji świetlnej) bez zatrzymywania się na przystankach „Modlniczka I” oraz „Modlniczka Poligon”. Następnie drogą krajową 94 do nowopowstałego łącznika drogi DK 94 i ul. Świętego Wojciecha w Modlnicy, gdzie linia skręci w lewo, a następnie w prawo w ul. Świętego Wojciecha, gdzie linia wróci na swoją stałą trasę.  
W kierunku przeciwnym linia kursować będzie na analogicznej trasie z tym, że pojazdy linii 230 skręcając z drogi krajowej nr 94 w kierunku Modlniczki dojadą do przystanku „Modlniczka” bez zatrzymywania się, a następnie zawrócą na układzie drogowym i obsłużą przystanki w kolejności „Modlniczka I” i „Modlniczka Poligon”, a następnie powrócą na DK94.  Zawieszeniu ulegnie przystanek „Modlnica Skrzyżowanie”.

Analogiczne zmiany trasy dla kursu wariantowego linii 210.

Tagi dla strony:

2014-06-30