Najpopularniejszy wójt Małopolski

Nasz Wójt - Tadeusz Wójtowicz wśród 10 najpopularniejszych Wójtów i Burmistrzów z Województwa Małopolskiego.

7 listopada 2014 r. w Teatrze im. Juliusza Słowackiego odbyła się uroczystość, na której wyróżniono najbardziej docenianych i popularnych Wójtów i Burmistrzów z Województwa Małopolskiego. Laureaci otrzymali z rąk Przewodniczącego Sejmiku Województwa Małopolskiego Kazimierza Barczyka oraz redaktora naczelnego Gazety Krakowskiej Wojciecha Harpuli dyplomy i specjalne "kapelusze Witosa".

Dzięki Państwa głosom, wójt naszej gminy, kolejny rok z rzędu znalazł się w czołowej dziesiątce najlepszych wójtów Małopolski. Wyróżnieni samorządowcy zgodnie podkreślali, że swoją prace traktują jako służbę publiczną, a przyznany tytuł jako mobilizację do podejmowania dalszego wysiłku.

Przyjmując wyróżnienie Wójt powiedział: -Serdecznie dziękuję za wyróżnienie,.za głosy, które mieszkańcy oddali na mnie. Oczywiście każda tego typu nagroda cieszy ale nikt z nas, dzisiaj nagrodzonych nie działa po to, by nagrody otrzymywać, ale po to by mieszkańcom naszych gmin żyło się komfortowo, bo taki jest główny cel naszego działania.
Ta nagroda ma dla mnie także wymiar charytatywny, bo co roku te kapelusze wystawiam na licytacji przy okazji organizacji akcji charytatywnej na rzecz podopiecznych fundacji Alma Spei.
Mam nadzieję, że i tym razem znajdzie się chętny na jego zakup. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Dziękujemy Państwu za oddane głosy!

Tagi dla strony:

2014-11-07