Jubileusz 50-lecia małżeństw

18 grudnia 2018r. w Białym Kościele odbył się Jubileusz 50-lecia pożycia par małżeńskich z terenu Gminy Wielka Wieś. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 11.00 mszą św. w kościele parafialnym pod wezwaniem Św. Mikołaja w Białym Kościele w intencji Jubilatów, na której słowo Boże wygłosił ks. Artur Kardaś. Po czym o godz. 12.00 nastąpiło uroczyste wręczenie medali za długoletnie pożycie małżeńskie w CK „Antares” w Wielkiej Wsi.


W tym roku uroczystość obchodziło 17 par z terenu naszej gminy. W uroczystości wzięli udział: Wójt Gminy Wielka Wieś Krzysztof Wołos, Przewodniczący Rady Gminy Wielka Wieś Grzegorz Twardy, księża:  z parafii Giebułtów ks. Stanisław Gutt, z parafii Biały Kościół ks. Marek Wcisło, z parafii Modlnica ks. Jan Adamus, z parafii Bębło ks. Stefan Trojan oraz ks. Artur Kardaś z Prądnika Korzkiewksiego.


Podczas uroczystości Wójt Gminy Wielka Wieś Krzysztof Wołos wręczył Jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie wraz z legitymacjami, listy gratulacyjne, upominki i kwiaty.


Po uroczystym obiedzie wystąpił Zespół Białokościelanki, który swoim występem uświetnił tak wzniosłą uroczystość.
Wszystkim Jubilatom życzymy kolejnych wspólnie spędzonych lat przede wszystkim w zdrowiu, szczęściu i wzajemnym poszanowaniu.


 

Tagi dla strony:

2018-12-19