Jajeczko Wielkanocne w Czajowicach

W minioną sobotę, 28 marca, nasi seniorzy spotkali się – już tradycyjnie - na „Jajeczku Wielkanocnym”, zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi. Tym razem spotkanie, w którym wzięło udział ponad 120 osób, odbyło się na północnym krańcu naszej gminy, w gościnnych progach hotelu „Łokietek”.

Wśród gości obecni byli również Wójt Gminy – Pan Tadeusz Wójtowicz,  V-ce Przewodniczący Rady Gminy Wielka Wieś Pan Zbigniew Mazela, oraz radni i sołtysi, którzy wspierali organizacyjnie spotkanie wielkanocne. O stronę artystyczną zadbały zespoły „Czajowianie” i „Giebułtowianie”, bardzo wzruszający był także występ dziewcząt ze świetlicy środowiskowej „Alternatywa” w Czajowicach.

Niespodzianką okazał się pokaz muzycznej wirtuozerii Pana Vasyla Stefanyuka i Krzysztofa Barana. Spotkanie przebiegło w niezwykle miłej, uroczystej, przedświątecznej atmosferze, każdy z uczestników otrzymał w prezencie upominek, przygotowany przez dzieci ze świetlic środowiskowych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu, szczególne podziękowania składamy Pani Krystynie Goraj – radnej Czajowic oraz Pani Lilianie Wilk – radnej Giebułtowa za aktywny udział w przygotowaniach, oraz właścicielowi hotelu i restauracji „Łokietek” za wsparcie i pomoc w organizacji imprezy.

2015-03-31