III Małopolskie Święto Pstrąga - 12 września 2015 r.

Stowarzyszenie Homini et Terrae, Gospodarstwo Rybackie „Nasza Ryba”, Jurajska Izba Gospodarcza oraz Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów, jako organizatorzy rodzinnej imprezy plenerowej pod nazwą „III Małopolskie Święto Pstrąga”, zapraszają do wzięcia udziału w naszej imprezie, która odbędzie się w dniu 12 września (sobota), w godzinach 13:00 – 16:00 na terenie Gospodarstwa Rybackiego „Nasza Ryba” w Kobylanach. Fiesta Rodzinna z pstrągiem będzie imprezą otwartą dla wszystkich, którzy tego dnia zechcą wziąć w niej udział.

Oprócz prezentacji i degustacji dań z pstrąga i innych dań regionalnych przygotowanych przez członkinie kilkunastu Kół Gospodyń Wiejskich z Małopolski, odbędą się także konkursy, gry i zabawy dla dzieci, rodzinne zawody w różnych konkurencjach, pokaz ratownictwa medycznego, pokaz sprawności strażaków z OSP Kobylany a na zakończenie imprezy zabawa taneczna z DJ.

Naszą Gminą reprezentować będą: Giebułtowianki, Białokościelanki i Będkowianie. III Małopolskie Święto Pstrąga jest dofinansowane ze środków budżetowych Gminy Wielka Wieś.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Tagi dla strony:

2015-09-04