Fiesta rodzinna - kolejna Bitwa KGW już za nami!

W sobotnie popołudnie mieliśmy przyjemność gościć Państwa oraz zespoły regionalne z trzech gmin: Gmina Zielonki, gmina Zabierzów, Gmina Wielka Wieś. To była bardzo smaczna fiesta rodzinna. W konkursie dań jesiennych nagrody otrzymały: I miejsce KGW Rudawa, II miejsce KGW Brzozówka, III miejsce Panie z zespołu Tomaszowianie pozostałe grupy otrzymały równorzędne wyróżnienie. Wszystkim zespołom dziękujemy za tak wspaniałe i smakowite stoiska oraz piękne występy, naszym Paniom z Tomaszowic dziękujemy za godne reprezentowanie naszej gminy. Podczas Bitwy nasi najmłodsi mieszkańcy uczyli się jak zdrowo odżywiać i przygotować przepyszne śniadanie tj. w kąciku "Nasze dzieci nie jedzą śmieci". Była to również okazja do wręczenia nagród dla dzieci w konkursie plastycznym, oraz nagrodzenie naszych mieszkańców w konkursie fotograficznym "Piękno Gminy Wielka Wieś w obiektywie". Wszystkim nagrodzonym gratulujemy. Już dziś zapraszamy na kolejną smaczną Bitwę.

Tagi dla strony:

2018-10-15