linia
podmenu
skroter O-Gminie mO-Gminie m117DM O Gminie / Aktualności
Dodaj i podziel się

Aktualności - pomoc społeczna

2014-05-13
-Świetlica Środowiskowa POTWORY I SPÓŁKA w Tomaszowicach wznawia działalność

Zapraszamy starych bywalców i wszystkich chętnych na zajęcia w świetlicy, które będą się odbywać w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 13:30 – 16:30. 
zobacz więcej >>>

2014-05-09
Finał Akcji „Czysty Aniołek”Finał Akcji CZYSTY ANIOŁEK

W ramach akcji udało się zebrać blisko 120 mydełek, 50 past do zębów, szampony, szczoteczki, płyny do kąpieli oraz bardzo wiele innych środków czystości, które za pośrednictwem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi zostaną przekazane do najuboższych dzieci z terenu naszej gminy i nie tylko 
zobacz więcej >>>

2014-05-07
-Informacja z XXXVII Sesji Rady Gminy Wielka Wieś

Jednym z najważniejszych punktów było upoważnienie, które Rada Gminy udzieliła  Wójtowi,  do złożenia wniosku na pomoc unijną oraz przyjęcia do realizacji Projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Wielka Wieś”.  Ewentualne unijne wsparcie finansowe pozwoli gminie w najbliższym czasie wykonać sieć kanalizacyjną w całej gminnej aglomeracji. Koszt zadania przewidziano na ok 24 mln zł.

zobacz więcej >>>

2014-04-23
-Posiedzenia komisji Rady Gminy 2014 rok

Informacje o posiedzeniach komisji Rady Gminy w roku 2014 roku

zobacz więcej >>>

2014-04-11
Wspólnie tworzymy Strategię Rozwoju Gminy Wielka Wieś na lata 2014-2020Strategia Rozwoju Gminy - ankieta dla mieszkańców

Szanowni Mieszkańcy! Zapraszamy do wypowiedzenia się na temat oczekiwanych przez Was kierunków rozwoju gminy.
Wystarczy wypełnić krótką, anonimową ankietę po adresem: http://www.wielka-wies.pl/213,Strategia-Rozwoju-Gminy-na-lata-2014-20.aspx .
zobacz więcej >>>

2014-03-31
-Człowiek - najlepsza inwestycja

W związku z realizacją w 2014 roku projektu systemowego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki GOPS zaprasza do współpracy SPECJALISTĘ W ZAKRESIE PORADNICTWA ZAWODOWEGO

zobacz więcej >>>

2014-03-19
-II Edycja warsztatów dla rodziców - Mamo, Tato, co Ty na to?

Cykl bezpłatnych warsztatów pn.  „MAMO, TATO, CO TY NA TO?”. Zajęcia rozpoczynają się 8 kwietnia 2014 roku, będą się odbywać w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Modlnicy, przewiduje się 8 spotkań w godzinach 17-20.

zobacz więcej >>>

2014-03-12
-Grupa Wsparcia dla Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych

Spotkania prowadzone będą przez wykwalifikowanego trenera specjalizującego się w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi i ich rodzinami.
zobacz więcej >>>

2014-03-12
-Bezpłatne warsztaty rękodzielnicze z haftu dla seniorów

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej  zaprasza seniorów z terenu naszej gminy na cykl warsztatów rękodzielniczych z haftu i które odbędą się 2, 3, 4 kwietnia br. w godzinach popołudniowych w Czajowicach. 

zobacz więcej >>>

2014-03-07
-Koncert dla Seniorów

Koncert edukacyjny Capella Cracoviensis  Przedwiośnie 2014 odbędzie się w dniu 26 marca 2014 r. o godz. 11.00 w auli bł. Jakuba przy ul. Franciszkańskiej w Krakowie. Cena biletu wstępu – 5 zł.  Zapewniamy transport dla uczestników koncertu.

zobacz więcej >>>

2014-03-04
Akcja Czysty AniołekOgólnopolska akcja Czysty Aniołek w gminie Wielka Wieś

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji „Czysty Aniołek”. Zebrane środki pracownicy socjalni przekażą do najbardziej potrzebujących dzieci. Zbiórki będą organizowane również w szkołach, instytucjach i  firmach na terenie naszej gminy.

zobacz więcej >>>

2014-01-21
akcja z Alma SpeiAkcja charytatywna na rzecz fundacji Alma Spei

Od 9 lat Gminny Ośrodek Kultury i Sportu - u progu nowego roku - organizuje akcję charytatywną. Zebrane fundusze w tegorocznej akcji zostały przekazane na rzecz starannie dobranej i godnej zaufania Fundacji Alma Spei  - prowadzącej hospicjum domowe dla dzieci

zobacz więcej >>>

2014-01-10
-AKCJA CHARYTATYWNA DLA HOSPICJUM ALMA SPEI

Zapraszamy 19 stycznia 2014 roku do hali GOKiS w Białym Kościele

zobacz więcej >>>

2014-01-02
-Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych - kultura, sport, oświata, bezpieczeństwo, ekologia, turystyka i pomoc społeczna

Rozstrzygnięcie konkursu

zobacz więcej >>>

2013-12-23
Spotkanie wigilijne dla osób starszych i samotnychSpotkanie wigilijne dla osób starszych i samotnych

22 grudnia w Świetlicy Wiejskiej w Modlnicy odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób starszych i samotnych. Swoją obecnością zaszczyciło nas blisko 130 osób, z każdego zakątka naszej gminy
zobacz więcej >>>

2013-12-19
Jasełka w ModlniczceŚwięty Mikołaj pomaga i integruje

W mikołajowo – świątecznym nastroju zebrali się wszyscy uczestnicy imprezy: dzieci ze Szkoły w Modlniczce wraz z rodzicami, zaproszeni goście – osoby niepełnosprawne z terenu naszej gminy oraz wolontariusze.

zobacz więcej >>>

2013-11-21
Wójt Gminy na debacie - Aktywni i potrzebni – nasi seniorzyAktywni i potrzebni - nasi seniorzy

Debatę społeczną z udziałem przedstawicieli władz samorządowych oraz seniorów zorganizował Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. O dobrych praktykach dla seniorów oprócz władz samorządowych opowiadali również zaproszeni goście – Pan Andrzej Skrzyński redaktor „Głosu Seniora”, członek rady ds. polityki senioralnej przy Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, oraz Pani Halina Dulemba ze stowarzyszenia „Lud – art”, nominowana w 2012 roku do nagrody „Senior Roku”.

zobacz więcej >>>

2013-09-11
-Bezpłatne warsztaty dla rodziców

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi - Punkt Wsparcia i Pomocy Rodzinie zaprasza na cykl bezpłatnych warsztatów dla rodziców pn. „MAMO, TATO, CO TY NA TO?”

zobacz więcej >>>

2013-09-06
Piknik rodzinnyPiknik Rodzinny w Giebułtowie

Impreza, współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, została zorganizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi we współpracy z Radą Sołecką miejscowości Giebułtów.

zobacz więcej >>>

2013-08-21
Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny SzkółStypendia szkolne o charakterze socjalnym na rok szkolny 2013/2014

Można wnioskować o stypendia szkolne o charakterze socjalnym. Osoby spełniające wymagane ustawowo kryterium dochodowe mogą składać wypełnione wnioski wraz z wymaganymi dokumentami w Gminnym Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół w Białym Kościele.

zobacz więcej >>>

2013-08-19
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej WsiZasiłki rodzinne i fundusz alimentacyjny - nowe okresy zasiłkowe

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi – Sekcja ds. Świadczeń Rodzinnych informuje, iż okres zasiłkowy 2012/2013 kończy się w październiku, a okres zasiłkowy dla świadczeń alimentacyjnych we wrześniu 2013 r.

zobacz więcej >>>

2013-06-27
-Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego

Urząd Gminy Wielka Wieś informuje, iż  w otwartym konkursie ofert na wykonanie zadania gminy Wielka Wieś w zakresie pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób, a także przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, w tym przemocy w rodzinie, wybrano ofertę Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego, ul. Prosta 53, 65-783 Zielona Góra.

zobacz więcej >>>

2013-06-17
Praca Magdaleny Kowalskiej - I miejsce (SP)Wyniki konkursu w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Rozstrzygnięto konkurs dot. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, ogłoszony przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych funkcjonujących na terenie naszej gminy, a jego celem było poszerzenie wiedzy oraz świadomości dzieci i młodzieży w obszarze przeciwdziałania przemocy rówieśniczej.

zobacz więcej >>>

2013-05-31
swiatloPozwolenie na zbiórkę publiczną - Dar Serca

Starosta Krakowski pozwala Fundacji Dar Serca na przeprowadzenie w terminie do 16.05.2014 r. zbiórki publicznej

zobacz więcej >>>

2013-05-23
-Trening komunikacji

W związku z realizacją projektu „Gminy Wielka Wieś i Skała szansą dla wszystkich” prosimy o przedstawienie informacji dotyczącej kosztów realizacji szkolenia z zakresu „Trening komunikacji”

zobacz więcej >>>

2013-05-23
debata Ważne sprawy polskich rodzinDebata Ważne sprawy polskich rodzin

Delegacja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi oraz przedstawiciele mieszkańców naszej Gminy, wzięli udział w debacie pn. „Ważne sprawy polskich rodzin”, zorganizowanej przy współpracy Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

zobacz więcej >>>

2013-05-14
logo GOPSW naszej gminie rusza Centrum Wolontariatu

W ramach programu ”Centrum Wolontariatu” w Gminie Wielka Wieś trwa nabór osób chętnych do pracy wolontaryjnej
zobacz więcej >>>

2013-03-06
LOGO_KOLOR-rgbMobilne Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza do korzystania z usług Mobilnego Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Szycach (siedziba GOPS). Centrum udziela bezpłatnej pomocy prawnej każdej osobie, która będąc w ciężkiej sytuacji życiowej, nie jest w stanie samodzielnie rozwiązać swoich problemów w zakresie prawnym, a sytuacja materialna nie pozwala na skorzystanie z odpłatnej pomocy.
zobacz więcej >>>

2013-02-12
Gminny Ośrodek Pomocy SpołecznejZmiany w funkcjonowaniu Punktu Wsparcia i Pomocy Rodzinie w Wielkiej Wsi

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje o zmianach w funkcjonowaniu Punktu Wsparcia i Pomocy Rodzinie w Wielkiej Wsi

zobacz więcej >>>

2013-01-15
GOPSFerie zimowe w świetlicach środowiskowych

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza w czasie ferii wszystkie chętne dzieci na zajęcia organizowane w poszczególnych świetlicach środowiskowych.

zobacz więcej >>>

2013-01-02
-Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego, upowszechniania kultury fizycznej i sportu, turystyki i krajoznawstwa, bezpieczeństwa publicznego, ekologii i ochrony dziedzictwa przyrodniczego or

Rozstrzygnięcie konkursu

zobacz więcej >>>

2012-12-21
Mikołajki z GOPSImpreza mikołajowa zorganizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

12 grudnia w budynku wielofunkcyjnym w Giebułtowie odbyła się Impreza Mikołajowa, zorganizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi.
zobacz więcej >>>

2012-12-07
Spotkanie rozpoczął Zastępca Wójta - Krzysztof WołosDebata społeczna pn. MÓJ CZAS - MÓJ WYBÓR, z udziałem gimnazjalistów z naszej gminy

W dniu 30 listopada w budynku wielofunkcyjnym w Giebułtowie odbyła się debata społeczna pn. „Mój czas – mój wybór”, z udziałem gimnazjalistów z naszej gminy oraz przedstawicieli samorządu. Debata ta została zorganizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej, we współpracy z gimnazjami, jako działania środowiskowe w realizowanym przez Ośrodek „Programie Aktywności Lokalnej”.

zobacz więcej >>>

2012-11-28
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej WsiWyróżnienie w III edycji małopolskiego konkursu Przeciw przemocy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi otrzymał wyróżnienie w III edycji małopolskiego konkursu „Przeciw przemocy”, za najlepsze działania interdyscyplinarne, prowadzone na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie, w kategorii „działania gminne”.

zobacz więcej >>>

2012-09-26
-Zajęcia organizowane w świetlicach środowiskowych

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na zajęcia organizowane w świetlicach środowiskowych funkcjonujących na terenie gminy Wielka Wieś. W chwili obecnej trwa nabór dzieci i młodzieży, który planujemy zakończyć z końcem października br, i w związku z powyższym zapraszamy osoby zainteresowane o zgłaszanie się do wybranej świetlicy celem zapisania

zobacz więcej >>>

2012-09-24
Występy podczas pikniku w BędkowicachSzkoła Podstawowa w Będkowicach integruje!

Dnia 16 września szkolne boisko w Będkowicach zmieniło się nie do poznania. Powód był jeden – piknik integracyjny „Będkowice dla szkoły” organizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Będkowickiej „Sokolica” i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi.

zobacz więcej >>>

2012-08-29
Dzieci opowiadały o swoich wrażeniach, przeżyciach Uroczyste podsumowanie wakacji w naszych świetlicach środowiskowych

W sobotę, 25 sierpnia, w budynku wielofunkcyjnym w Giebułtowie odbyło się uroczyste „Podsumowanie wakacji” – czyli przegląd tego, co w czasie wakacji działo się w naszych świetlicach.

zobacz więcej >>>

2012-08-21
swiatloInformacje Kierownika GOPS w Wielkiej Wsi

Informacje Kierownika GOPS w Wielkiej Wsi w sprawie zasiłku rodzinnego, dodatków do zasiłku rodzinnego oraz świadczeń z funduszu alimentacyjnego

zobacz więcej >>>

2012-07-09
Wakacje 2012 w świetlicach środowiskowychWakacje 2012 w świetlicach środowiskowych Gminy Wielka Wieś

Z przyjemnością informujemy, iż ruszyły już zajęcia wakacyjne prowadzone w 6 świetlicach środowiskowych funkcjonujących na terenie naszej Gminy (Bębło, Będkowice, Czajowice, Giebułtów, Modlniczka, Tomaszowice)

UWAGA! Zmienione są harmonogramy pracy śwetlic w Bęble i Czajowicach
Dodaliśmy też wspomnienia jednej z uczestniczek z wyjazdu 17 lipca...

zobacz więcej >>>

2012-05-28
swiatloOtwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób, a także przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, w tym przemocy w rodzinie

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób, a także przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, w tym przemocy w rodzinie

zobacz więcej >>>

2012-03-30
GOPSGOPS zaprasza do współpracy: Specjalistę w zakresie superwizji indywidualnych

W związku z realizacją w 2012 roku projektu systemowego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zapraszamy do współpracy: SPECJALISTĘ W ZAKRESIE SUPERWIZJI INDYWIDUALNYCH

zobacz więcej >>>

2012-03-09
-Ogłoszenie o naborze do projektu systemowego pt.Gminy Wielka Wieś i Skała szansą dla wszystkich na rok 2012

Jeśli mieszkasz na terenie Gminy Wielka Wieś, jesteś osobą nieaktywną zawodowo, bezrobotną, korzystasz ze wsparcia Ośrodka Pomocy Społecznej i jesteś w wieku aktywności zawodowej weź udział w projekcie systemowym pt: „Gminy Wielka Wieś i Skała szansą dla wszystkich”

zobacz więcej >>>

2011-12-12
Prowadząca imprezę mikołajkową Aneta Solarz z GOPS i radny Roman FigielImpreza mikołajowa organizowana przez GOPS

W dniu 10 grudnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Modlnicy odbyła się Impreza Mikołajowa dla dzieci z terenu naszej gminy, zorganizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi.
zobacz więcej >>>

2011-10-31
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej WsiGrupa Wsparcia i Rozwoju dla Ofiar Przemocy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi oferuje kobietom dotkniętym przemocą pomoc w formie grupy wsparcia i rozwoju osobistego.
zobacz więcej >>>

2011-08-25
GOPSInformacja Kierownika GOPS w sprawie dożywiania w szkołach

Z dniem 5 września 2011 roku, w ramach realizacji programu wieloletniego „Pomoc państwa w zakresie dożywiania” Gmina Wielka Wieś rozpoczyna dożywianie dzieci i uczniów

zobacz więcej >>>

2011-08-18
swiatloZaproszenie do złożenia oferty

W związku z realizacją projektu „Gmina Wielka Wieś i Skała Szansą Dla Wszystkich” przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi, prosimy o przedstawienie oferty cenowej realizacji usługi z zakresu: usługa cateringowa w plenerze.

zobacz więcej >>>

2011-08-02
-Apel Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie

Zwracamy się do Państwa z apelem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie, poszukującego kandydatów do pełnienia funkcji rodzin zastępczych, w tym również z terenu naszej gminy

zobacz więcej >>>

2011-08-01
-Komunikaty GOPS w Wielkiej Wsi

Informacje Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi w sprawie zasiłków rodzinnych, funduszu alimentacyjnego oraz świadczeń związanych z urodzeniem dziecka

zobacz więcej >>>

2011-07-11
I miejsce – Karolina HojdaWyniki konkursu plastycznego w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny dot. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, ogłoszony przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych funkcjonujących na terenie naszej gminy, a jego celem było poszerzenie wiedzy oraz świadomości dzieci i młodzieży w obszarze przeciwdziałania przemocy rówieśniczej

zobacz więcej >>>

2011-06-01
-Ogłoszenie

W związku z realizacją projektu „Gminy Wielka Wieś i Skała szansą dla wszystkich” prosimy o przedstawienie oferty cenowej realizacji szkolenia z zakresu: „Trening psycho-edukacyjny”.

zobacz więcej >>>

2011-05-31
swiatloKonkurs ofert dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów w zakresie wypoczynku dzieci i młodzieży z terenu gminy Wielka Wieś

Konkurs ofert dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów w zakresie wypoczynku dzieci i młodzieży z terenu gminy Wielka Wieś

zobacz więcej >>>

2011-04-04
GOPSTurnusy opiekuńcze w ośrodkach wsparcia

Z oferty będą mogły skorzystać osoby niepełnosprawne, przewlekle somatycznie chore lub w podeszłym wieku, wymagające opieki, które na co dzień pozostają pod opieką własnych rodzin lub innych osób. Oferta nie jest skierowana do osób wymagających hospitalizacji i osób z zaburzeniami psychicznymi.

zobacz więcej >>>

2011-03-29
-Aktywna odpowiedzialność - obywatelskie społeczeństwo gminy Wielka Wieś

30 marca 2011 r. o godz. 16:00 w siedzibie Świetlicy Wiejskiej w Szycach 65 (budynek GOPS) odbędzie się debata społeczna pn. "Aktywna odpowiedzialność - obywatelskie społeczeństwo gminy Wielka Wieś".

zobacz więcej >>>

2011-02-08
swiatloOtwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego, upowszechniania kultury fizycznej i sportu, bezpieczeństwa publicznego oraz pomocy społecznej w 2011 roku.

Rosztrzygnięcie konkursu

zobacz więcej >>>

2010-10-04
swiatloZapytanie ofertowe - Trening psycho-edukacyjny

W związku z realizacją projektu „Gminy Wielka Wieś i Skała szansą dla wszystkich” prosimy o przedstawienie oferty cenowej realizacji szkolenia z zakresu: „Trening psycho – edukacyjny”.
zobacz więcej >>>

2010-09-01
GOPS w Wielkiej WsiInformacja Kierownika GOPS w sprawie dożywiania w szkołach

Z dniem 2 września 2010 roku, w ramach realizacji programu wieloletniego „Pomoc państwa w zakresie dożywiania” Gmina Wielka Wieś rozpoczyna dożywianie dzieci i uczniów uczęszczających do szkół funkcjonujących na terenie naszej gminy oraz realizujących obowiązek szkolny w szkołach pozagminnych.

zobacz więcej >>>

2010-07-29
Logo Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wielkiej WsiPunkt Wsparcia, Informacji i Pomocy dla Osób Dotkniętych Przemocą w Rodzinie ”Wolni od Przemocy” w Wielkiej Wsi, ul. Krakowska 53 zaprasza

Punkt Wsparcia, Informacji i Pomocy dla Osób Dotkniętych Przemocą w Rodzinie ”Wolni od Przemocy” w Wielkiej Wsi, ul. Krakowska 53 zaprasza
zobacz więcej >>>

2010-05-28
swiatloWOLNI OD PRZEMOCY - Program Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Uchwałą Nr XLIV/310/2010 Rady Gminy Wielka Wieś z dnia 28 kwietnia 2010 roku został przyjęty do realizacji Program Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na terenie gminy Wielka Wieś na lata 2010 – 2015 „Wolni od Przemocy”

zobacz więcej >>>

2010-05-12
GOPSGOPS w Wielkiej Wsi przystąpił do realizacji projektu GMINY WIELKA WIEŚ I SKAŁA SZANSĄ DLA WSZYSTKICH

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi, podobnie jak w latach ubiegłych, przystąpił do realizacji projektu systemowego pn. „Gminy Wielka Wieś i Skała szansą dla wszystkich”. Projekt realizowany będzie w partnerstwie dwóch gmin, z których gmina Wielka Wieś pełniła będzie funkcję lidera, natomiast partnerem projektu będzie gmina Skała.

zobacz więcej >>>

2010-04-29
Radni jednogłosnie przyjęli uchwałę absolutoryjnąXLIV sesja Rady Gminy Wielka Wieś

28 kwietnia w Szycach odbyła się XLIV absolutoryjna sesja Rady Gminy Wielka Wieś

zobacz więcej >>>

2010-04-20
swiatloPodziękowania dla darczyńców

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi pragnie bardzo serdecznie podziękować za dar serca w postaci przekazania środków finansowych dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej gminy.

zobacz więcej >>>

2010-02-11
1 procent (1%)1% dla OPP

Przekaż 1 % swojego podatku Organizacji Pożytku Publicznego

Decydujmy sami, na co idą nasze podatki! Wypełniając roczny PIT możemy sami wybrać szlachetny cel, który zasilimy kwotą równą 1 proc. należnego fiskusowi podatku. Do wyboru jest ponad 4 tys. instytucji, które mają status organizacji pożytku publicznego.

zobacz więcej >>>

2010-01-18
swiatloogłoszenie konkursu kultura, sport, bezpieczeństwo i pomoc społeczna 2010

Wójt Gminy Wielka Wieś ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego, upowszechniania kultury fizycznej i sportu, bezpieczeństwa publicznego oraz pomocy społecznej w 2010 roku.

zobacz więcej >>>
Zobacz archiwalne aktualności 2012 - Zobacz archiwalne aktualności 2011 - Zobacz archiwalne aktualności 2010 - Zobacz archiwalne aktualności 2009 i wcześniej

Powrót

rysunek

Zmień rozmiar czcionki

A - Resetuj A +
Aktualnosci
światło
Nowe nazy ulic - wyszukiwarka
światło
Nazewnictwo ulic
światło
Kontakt

Gmina Wielka Wieś
32-089 Wielka Wieś,
ul. Wesoła 48
tel. 12 419 17 01-04
fax 12 419 17 05


Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek: 7.30 - 17.30
Wtorek - Piątek: 7.30 - 15.30

Numer konta:
Krakowski Bank Spółdzielczy o/Wielka Wieś
18 8591 0007 0040 0591 8786 0117

NIP Gminy: 513-00-66-230
urząd gminy małe zdjęcie
światło
© 2009 Wielka-Wieś. Wszelkie prawa zastrzeżone.Uwagi do strony. | grupa26 projektowanie stron www kraków

Wszelkie prawa zastrzeżone
Gmina Wielka Wieś
ul. Wesoła 48 32-089 Wielka Wieś

Każdorazowe cytowanie materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie w jakichkolwiek środkach masowego przekazu wymaga podania źródła pochodzenia cytatu. Kopiowanie, reprodukcja, retransmisja lub redystrybucja jakichkolwiek materiałów zamieszczonych w niniejszym serwisie w całości lub w części, w jakimkolwiek medium lub w jakiejkolwiek formie w celach komercyjnych wymaga zgody Gminy.

closeCookies

Ważne: Nasza strona www korzysta z plików cookies.

Pozostając na naszej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej o plikach cookies w Polityce prywatności

CmsNET ver: 2.2.5149.18390, G: S
Powrót Powrót Do góry Do góry