linia
podmenu
skroter O-Gminie mO-Gminie m117DM O Gminie / Aktualności
Dodaj i podziel się

Aktualności - konkursy

2014-03-28
-II otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w edukacji oświaty i wychowania w 2014 roku

Rozstrzygnięcie II otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w edukacji oświaty i wychowania w 2014 roku
zobacz więcej >>>

2014-02-14
-Otwarty konkurs ofert na wykonanie oświetlenia boiska w Giebułtowie

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wykonania oświetlenia boiska w Giebułtowie
zobacz więcej >>>

2014-01-07
Występ herodów z ModlnicyNasze Herody na XVI Małopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych - Herody 2014 w Chrzanowie

Występy naszych Herodów były jednym z najlepszych na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Chrzanowie
zobacz więcej >>>

2014-01-02
-Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych - tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi sportu

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu
zobacz więcej >>>

2014-01-02
-Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych - kultura, sport, oświata, bezpieczeństwo, ekologia, turystyka i pomoc społeczna

Rozstrzygnięcie konkursu

zobacz więcej >>>

2013-12-13
-V Konkurs Fotograficzny Piękno Gminy Wielka Wieś w obiektywie rozstrzygnięty

Od 9.12.2013 do 13.12.2013 r. do godz. 12.00 prowadzone było głosowanie Internautów na ulubione zdjęcie. Cieszyło się ono dużym zainteresowaniem. Wszystkie prace otrzymały głosy poparcia. Laureatom gratulujemy, zaś Internautom dziękujemy za duże zaangażowanie.

zobacz więcej >>>

2013-11-25
zmagania na ściance wspinaczkowejOgólnopolskie zawody wspinaczkowe dla dzieci i młodzieży Spiderman VI

Na zawodach zjawiła się rekordowa liczba uczestników w historii tej imprezy, bo aż 71. Do pokonania były dwie drogi w każdej z trzech kategorii wiekowych. Prezentacji dróg dokonał wicemistrz Europy we wspinaczce Mateusz Baran, oraz wychowankowie z Białego Kościoła Alicja Jantos i Natalia Smulska.

zobacz więcej >>>

2013-11-14
-Korona Północnego Krakowa-Moja Mała Ojczyzna

Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa zaprasza uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z obszaru 7 gmin Stowarzyszenia (gminy: Igołomia-Wawrzeńczyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki) do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. „Korona Północnego Krakowa-Moja Mała Ojczyzna”.

zobacz więcej >>>

2013-11-04
II Niepodległościowa JedenastkaObchody niepodległościowe w Gminie Wielka Wieś

Serdecznie zapraszamy na obchody upamiętniające 95-tą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasze uroczystości będą obejmowały kilka wydarzeń: Spotkanie promocyjne książki "Życie spełnione. Mój pamiętnik" Zofii Solarzowej, Wieczornicę Patriotyczną w Bęble, Mszę św. w intencji Ojczyzny, II Niepodległościową Jedenastkę oraz Wieczornicę Patriotyczną w Czajowicach.
zobacz więcej >>>

2013-09-25
-Współpracujesz z wolontariuszami? Weź udział w konkursie Barwy wolontariatu!

Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie działające przy Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych w imieniu Sieci Centrów Wolontariatu w Polsce zaprasza organizacje pozarządowe, grupy samopomocowe, instytucje państwowe, samorządowe, przedsiębiorstwa, które realizują program wolontariatu pracowniczego, osoby prywatne korzystające z pomocy wolontariuszy do zgłaszania kandydatur wolontariuszy do konkursu „Barwy Wolontariatu”

zobacz więcej >>>

2013-09-19
schola z Będkowic V PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ

Wystąpiło 6 zespołów: Schola z Modlnicy, Schola z Będkowic, zespół Siódme Niebo, Tomaszowianie, Bęblanie i Białokościelanki. W tegorocznym wydaniu Przegladu Piosenki Religijnej zwycięzców nie było – a raczej zwycięzcami zostały wszystkie grupy śpiewające, ponieważ przegląd nie miał charakteru konkursowego.

zobacz więcej >>>

2013-09-13
zawody pożarnicze NAJLEPSI W POWIECIE

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza chłopców OSP Będkowice wygrała VI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze
zobacz więcej >>>

2013-08-08
-Konkurs Eurolider 2013

Ruszyła V edycja konkursu EUROLIDER. Jego celem jest wyróżnienie osób, które sięgając po Fundusze Europejskie, prowadzą różnorodne przedsięwzięcia i zmieniają na lepsze otaczającą rzeczywistość.

zobacz więcej >>>

2013-08-01
Amatorski Turniej Piłki NożnejW sierpniu kolejny Amatorski Turniej Piłki Nożnej

Turniej odbędzie się 28 sierpnia /środa/ na hali sportowej w Białym Kościele (zmiana pierwotnej lokalizacji) w godzinach od 9:30 do 14:00, bez względu na pogodę. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do godz. 12:00 dnia 23 sierpnia 2013 roku.  

zobacz więcej >>>

2013-07-30
-XIV Wielkie Odkrywanie Małopolski

Trwa Wielkie Odkrywanie Małopolski, Jaskinia Wierzchowska zakwalifikowała się  do II etapu tego plebiscytu w kategorii Atrakcja turystyczna.

zobacz więcej >>>

2013-07-01
-Informacja o naborze wniosków

Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa informuje o naborze wniosków o przyznanie pomocy na operacje  z zakresu „Małe projekty”, „Odnowa i rozwój wsi”, „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”, „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 z udziałem środków EFR

zobacz więcej >>>

2013-06-27
-V Konkurs Fotograficzny Piękno Gminy Wielka Wieś w obiektywie

Celem Konkursu jest przedstawienie na zdjęciach ulubionych i niezwykłych miejsc Gminy Wielka Wieś. Termin składania prac konkursowych upływa 30.11.2013 r. ze względu na fakt, że jest to sobota przedłużamy możliwość składania prac do 2 grudnia 2013 r. (poniedziałek) do godz. 17.30

zobacz więcej >>>

2013-06-27
-Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego

Urząd Gminy Wielka Wieś informuje, iż  w otwartym konkursie ofert na wykonanie zadania gminy Wielka Wieś w zakresie pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób, a także przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, w tym przemocy w rodzinie, wybrano ofertę Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego, ul. Prosta 53, 65-783 Zielona Góra.

zobacz więcej >>>

2013-06-24
Po godz. 21.00 na scenie X Dni Gminy Wielka Wieś pojawiła się długo oczekiwana gwiazda tego wieczoru - Jacek Stachursky. Artysta zgromadził na bębelskim boisku rekordową ilość widzówX Dni Gminy Wielka Wieś

Dziesiąte - jubileuszowe Dni Gminy Wielka Wieś rozpoczęły się uroczystą inauguracją w czwartek 20 czerwca. Następnie przez 2 dni na boisku w Bęble na uczestników czekało wiele atrakcji - wśród nich gwiazda - Jacek Stachursky

zobacz więcej >>>

2013-05-24
wice wójt wręcza nagrody w konkursieRecykling jest OK - finał gminnego konkursu ekologicznego

W dniu 23 maja 2013 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Modlnicy odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Recykling jest OK” realizowanego w ramach projektu „Włącz ekologię w codzienność”.

zobacz więcej >>>

2013-05-24
nagrody dla laureatówZaopiekujmy się Ziemią - finał gminnego konkursu ekologicznego

Od 1 lipca 2013 r. w Gminie Wielka Wieś, jak i we wszystkich gminach Polski, zaczną obowiązywać nowe zasady odbioru odpadów, a zapewne większość mieszkańców przystanie na ich segregację, choćby ze względów finansowych,  zrodził się pomysł, aby tegoroczną edycję konkursu poświęcić tzw. „nowej ustawie śmieciowej” i podstawowym zasadom segregacji, jakie będą obowiązywać w naszej gminie.

zobacz więcej >>>

2013-05-08
plakat konkurs Zaopiekujmy się ZiemiąRazem, młodzi przyjaciele - konkurs ekologiczny

Szkoła Podstawowa w Będkowicach serdecznie zaprasza drużyny wszystkich szkół z terenu gminy Wielka Wieś na potyczki ekologiczne pod hasłem „Zaopiekujmy się Ziemią”

zobacz więcej >>>

2013-05-02
-VI Edycja Konkursu Ekologicznego NAJPIĘKNIEJSZA POSESJA W GMINIE WIELKA WIEŚ

Wójt Gminy Wielka Wieś ogłasza VI edycję konkursu ekologicznego „Najpiękniejsza posesja w Gminie Wielka Wieś”.
Zgłosić posesje można w terminie do 1 lipca 2013 roku.

zobacz więcej >>>

2013-04-30
swiatloKonkurs na kandydata na stanowisko dyrektora

Wójt gminy Wielka Wieś ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora:

• Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele, 32-089 Biały Kościół, ul. Królowej Jadwigi 4,
• Przedszkola Samorządowego w Wielkiej Wsi z Oddziałem Zamiejscowym w Białym Kościele; 32-089 Wielka Wieś, ul. Szkolna 3.

zobacz więcej >>>

2013-03-27
-Turniej Wiedzy i Sportu

Na terenie Gimnazjum w Białym Kościele zorganizowano Turniej Wiedzy i Sportu, w którym uczestniczyli gimnazjaliści z terenu gminy Wielka Wieś. Ośmioosobowe drużyny - reprezentanci klas rywalizowali w zawodach sportowo – biologicznych

zobacz więcej >>>

2013-03-11
multimedialna prezentacja przygotowana przez OSP ModlnicaMłodzież zapobiega pożarom

W sobotę 09 marca 2013 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białym Kościele odbyły się eliminację na szczeblu gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom 2013".

zobacz więcej >>>

2013-02-28
-Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych: Ogrodzenie boiska sportowego w Modlnicy oraz Wykończenie budynku komunalnego dla potrzeb sportowo-rekreacyjnych mieszkańców Giebułtowa wraz wyposażeniem boiska sportowego w Giebułtowie w bramki piłkar

Wójt Gminy Wielka Wieś ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych „Ogrodzenie boiska sportowego w Modlnicy” „Wykończenie budynku komunalnego dla potrzeb sportowo-rekreacyjnych mieszkańców Giebułtowa wraz wyposażeniem boiska sportowego w Giebułtowie w bramki piłkarskie”

zobacz więcej >>>

2013-02-27
TomaszowiceNajlepsza Gospodyni i Najlepsze Koło Gospodyń 2013

Najlepsza Gospodyni i Najlepsze Koło Gospodyń 2013 - zachęcamy do głosowania w finale plebiscytu Dziennika Polskiego
zobacz więcej >>>

2013-02-12
VIII Mistrzostwa Gminy w Narciarstwie AlpejskimVIII Mistrzostwa Gminy w Narciarstwie Alpejskim

09 lutego 2013 r. na stoku Narciarskiego Ośrodka Czorsztyn – Ski w Kluszkowcach odbyły się ósme Mistrzostwa Gminy w Narciarstwie Alpejskim o puchar Wójta Gminy Wielka Wieś pana Tadeusza Wójtowicza.

zobacz więcej >>>

2013-02-04
-Wystawa zdjęć pokonkursowych Stowarzyszenia Korona Północnego Krakowa

Wystawę można zwiedzać od 8 lutego do 3 marca 2013 r. w godzinach otwarcia Nowohuckiego Centrum Kultury

zobacz więcej >>>

2013-02-04
I miejsce - plastyczny SPWyniki Gminnego Konkursu Plastycznego

Gminny konkurs plastyczny pod hasłem pod hasłem „Portret tego, który nade wszystko umiłował dzieci”
zobacz więcej >>>

2013-01-24
-Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu na Komiks KOR-CZAK-MIKS o postaci i działalności Janusza Korczaka

Na konkurs zorganizowany w ramach obchodów Roku Korczakowskiego wpłynęło 15 prac, wykonanych przez rysowników, amatorów – młodzieży gimnazjalnej z gminy Wielka Wieś.

zobacz więcej >>>

2013-01-08
-Gmina Wielka Wieś z tytułem SUPER GMINA

Gmina Wielka Wieś uzyskała tytuł SUPER GMINA w corocznym Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów prowadzonym przez Związek Powiatów Polskich

zobacz więcej >>>

2013-01-02
-Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego, upowszechniania kultury fizycznej i sportu, turystyki i krajoznawstwa, bezpieczeństwa publicznego, ekologii i ochrony dziedzictwa przyrodniczego or

Rozstrzygnięcie konkursu

zobacz więcej >>>

2012-12-14
Dyplom Krajowi Liderzy Innowacji 2012Gmina Wielka Wieś - gmina innowacyjna

Gmina Wielka Wieś zyskała miano innowacyjnej - po raz kolejny znalazła się w czołówce najbardziej innowacyjnych gmin. Tym razem otrzymaliśmy wyróżnienie w regionalnej edycji konkursu Krajowi Liderzy Innowacji 2012 w kategorii „Gminy”

zobacz więcej >>>

2012-12-10
-IV Konkurs Fotograficzny Piękno Gminy Wielka Wieś w obiektywie rozstrzygnięty

Celem konkursu jest promowanie walorów przyrodniczych i kulturowych Gminy Wielka Wieś. Składane przez uczestników fotografie przedstawiały krajobrazy, faunę, florę, pomniki przyrody zlokalizowane na terenie Gminy oraz „życie codzienne” mieszkańców Gminy

zobacz więcej >>>

2012-11-20
Tadeusz Wójtowicz odbiera wyróżnienieUroczysta Gala Wręczenia Nagród w Plebiscycie na Najpopularniejszych Wójtów i Burmistrzów Małopolskich 2012

Dzięki Państwa głosom, nasz Wójt Gminy - Tadeusz Wójtowicz, kolejny rok z rzędu znalazł się w czołówce, tym razem zdobył wysokie 3 miejsce w tym zaszczytnym plebiscycie!

zobacz więcej >>>

2012-11-05
-Rozstrzygnięcie Plebiscytu na Najpopularniejszych Wójtów i Burmistrzów Małopolskich 2012

Dzięki Państwa głosom, Pan Wójt Tadeusz Wójtowicz, kolejny rok z rzędu znalazł się w czołówce, tym razem zdobył wysokie 3 miejsce w tym zaszczytnym plebiscycie!


zobacz więcej >>>

2012-10-10
-Wielka Wieś w czołówce ogólnopolskiego rankingu Tygodnika WSPÓLNOTA

Wielka Wieś uplasowała się w kategorii gmin wiejskich na wysokiej - szesnastej pozycji w skali całego kraju, będąc jedyną gminą z Małopolski w opublikowanym zestawieniu obejmującym 45 najlepszych gmin

zobacz więcej >>>

2012-09-19
-Konkursy adresowane do wolontariuszy oraz organizacji i placówek współpracujących z wolontariuszami

Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie działające przy Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych oraz Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce, zapraszają do udziału w konkursach adresowanych do wolontariuszy oraz organizacji i placówek współpracujących z wolontariuszami

zobacz więcej >>>

2012-09-17
swiatloOgłoszenie w sprawie konsultacji społecznych projektu Rocznego programu współpracy samorządu Gminy Wielka Wieś z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2013

Na podstawie art. 5a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2003 r. Nr 96, poz. 873 z późn. zm.) Wójt Gminy Wielka Wieś zaprasza zainteresowane organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 w/w ustawy do konsultacji projektu „Rocznego programu współpracy samorządu gminy Wielka Wieś z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2013”

zobacz więcej >>>

2012-09-14
-Gmina Wielka Wieś siódma w Rankingu Gmin Małopolski 2012

Gmina Wielka Wieś zajęła siódme miejsce w Rankingu Gmin Małopolski 2012 przygotowanym przez Małopolski Instytut Samorządu i Administracji. Znalazła się tym samym w czołówce 20 najlepszych samorządów, wyróżnionych pod względem rozwoju gospodarczo-społecznego

zobacz więcej >>>

2012-09-10
Laureaci konkursuV edycja konkursu na Najpiękniejszą posesję w Gminie Wielka Wieś w 2012 rozstrzygnięta

Podczas Dożynek w Tomaszowicach ogłoszono rozstrzygnięcie V edycji konkursu na „Najpiękniejszą posesję w Gminie Wielka Wieś w 2012”. Konkurs przeprowadzono w celu propagowania działań proekologicznych mieszkańców oraz podniesienia walorów estetycznych i wizerunku najbliższego otoczenia

zobacz więcej >>>

2012-07-20
-Nasi strażacy nominowani w plebiscycie NAJPOPULARNIEJSZY STRAŻAK WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO ROKU 2012

Dobiegł końca I etap plebiscytu na „Najpopularniejszego strażaka województwa małopolskiego roku 2012”, polegający na zgłaszaniu kandydatów do tego tytułu. Na liście znalazło się 4 strażaków z jednostek działających na terenie Gminy Wielka Wieś: Paweł Białek z OSP Bębło, Michał Glanowski z OSP Tomaszowice, Bartłomiej Jastrzębski z OSP Biały Kościół oraz Michał Krawczyk z OSP Będkowice.

zobacz więcej >>>

2012-04-26
Konkurs POLICJANT, KTÓRY MI POMÓGŁKonkurs POLICJANT, KTÓRY MI POMÓGŁ

Celem konkursu jest podkreślenie roli policjantów w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, wsparcie policjantów podejmujących wzorowe działania i osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym, zwiększenie motywacji policjantów do podejmowania skutecznych działań w tym obszarze, promowanie postaw i umiejętności dobrze służących ochronie ofiar przemocy w rodzinie

zobacz więcej >>>

2012-01-30
swiatloOtwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego, upowszechniania kultury fizycznej i sportu, turystyki i krajoznawstwa, bezpieczeństwa publicznego oraz pomocy społecznej

Informacja o rozstrzygnięciu otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego, upowszechniania kultury fizycznej i sportu, turystyki i krajoznawstwa, bezpieczeństwa publicznego oraz pomocy społecznej w 2012 roku

zobacz więcej >>>

2011-12-16
Dyrektor Szkoły w Bęble Lucyna Kurek przyjmuje  gratulacje z rąk MałopolskiegoWicekuratora Oświaty Grzegorza Barana i prof. dr hab. med. Leszka KołodziejskiegoZ życia Szkoły Podstawowej w Bęble

Informujemy o zdobyciu przez Szkołę Podstawową w Bęble I miejsca w wojewódzkim konkursie „Szkoła Promująca Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem” oraz o Międzyszkolnych Zawodach w Tenisie Stołowym zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu i SP Bębło

zobacz więcej >>>

2011-12-09
Kościół Św. Wojciecha nocą - Marta HaberaIII Konkurs Fotograficzny Piękno Gminy Wielka Wieś w obiektywie rozstrzygnięty

Zakończył się "III Konkurs Fotograficzny Piękno Gminy Wielka Wieś w obiektywie" w 2011 roku zorganizowany przez Urząd Gminy Wielka Wieś

zobacz więcej >>>

2011-11-29
Tadeusz Wójtowicz odbiera nagrodęTadeusz Wójtowicz laureatem XII Plebiscytu NAJPOPULARNIEJSZY WÓJT MAŁOPOLSKI 2011

Dzisiaj, tj. 29 listopada 2011r. w gmachu Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie Tadeusz Wójtowicz uhonorowany został Witosowym kapeluszem i dyplomem „Najpopularniejszy Wójt Małopolski”

zobacz więcej >>>

2011-10-19
Ulotka o konkursieKonkurs na najlepszy scenariusz zajęć lekcyjnych

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Osobowości Dzieci GRAAL zaprasza do udziału w konkursie MAŁA HISTORIA w WIELKIEJ WSI na najlepsze scenariusze zajęć lekcyjnych skierowanych do dzieci (uczniów szkoły podstawowej) lub młodzieży (uczniów gimnazjum), dotyczących dziedzictwa kulturowego i historii gminy Wielka Wieś

zobacz więcej >>>

2011-09-12
-Konkurs KRUS w zakresie BHP pt: ROLNIK - ZAWÓD NIEBEZPIECZNY

Celem konkursu jest zapoznanie rolników z zagrożeniami przy pracy w rolnictwie ,wdrażanie i propagowanie zasad bhp w rolnictwie oraz zmniejszenie liczby wypadków wśród rolników. W konkursie mogą wziąć udział Czytelnicy, którzy są ubezpieczonymi w O/R KRUS Kraków rolnikami, domownikami.

zobacz więcej >>>

2011-07-19
Uroczyste przecięcie wstęgiTurniej o Puchar Wójta Gminy Wielka Wieś. Uroczyste otwarcie nowego budynku szatniowo-sanitarnego w Modlniczce

W niedzielę 17 lipca na terenach LKS Sportowiec w Modlniczce odbyły się dwie ważne uroczystości. Pierwsza z nich to uroczyste otwarcie nowego budynku przy boisku "Sportowca", druga rozgrywki Letniego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Wielka Wieś

zobacz więcej >>>

2011-07-11
-Konkurs fotograficzny KORONA W OBIEKTYWIE

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Korona w obiektywie”, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody (m.in. aparaty fotograficzne, statywy, papier fotograficzny).

zobacz więcej >>>

2011-07-11
I miejsce – Karolina HojdaWyniki konkursu plastycznego w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny dot. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, ogłoszony przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych funkcjonujących na terenie naszej gminy, a jego celem było poszerzenie wiedzy oraz świadomości dzieci i młodzieży w obszarze przeciwdziałania przemocy rówieśniczej

zobacz więcej >>>

2011-07-01
100 placów zabaw na 100 lat NIVEAOddaj głos na plac zabaw w Prądniku Korzkiewskim

Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby do aktywnego wzięcia udziału w programie. Dzięki temu wspólnie spełnimy marzenia dzieci o nowym placu zabaw w Prądniku Korzkiewskim

zobacz więcej >>>

2011-07-01
Najlepsza Gmina 2010 r. – Platynowa Płyta ChodnikowaGmina Wielka Wieś otrzymała Platynową Płytę Chodnikową dla Najlepszej Gminy w 2010 r.

Gmina Wielka Wieś w 2010 r. wybudowała najwięcej ciągów pieszych spośród wyróżnionych gmin i powiatów Małopolski. Na terenie gminy w ubiegłym roku powstało 6.210 mb chodników wraz z poboczami przy drogach gminnych.

zobacz więcej >>>

2011-06-22
Zawody Sportowo - Pożarnicze Jednostek OSPZawody Sportowo - Pożarnicze Jednostek OSP

19 czerwca 2011r. na terenie Doliny Będkowskiej odbyły się Zawody Sportowo - Pożarnicze Jednostek OSP z terenu naszej gminy. Zawody rozgrywane były w ramach obchodów “VIII Dni Gminy Wielka Wieś “.

zobacz więcej >>>

2011-06-21
VIII Dni Gminy Wielka WieśRelacja z VIII Dni Gminy Wielka Wieś

W dniach 16-19 czerwca odbyły się VIII Dni Gminy Wielka Wieś. Uroczystości rozpoczęły się uroczystą galą inaugurującą Święto Gminy...

zobacz więcej >>>

2011-05-31
swiatloKonkurs ofert dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów w zakresie wypoczynku dzieci i młodzieży z terenu gminy Wielka Wieś

Konkurs ofert dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów w zakresie wypoczynku dzieci i młodzieży z terenu gminy Wielka Wieś

zobacz więcej >>>

2011-05-27
swiatloSzkolenie dla organizacji pozarządowych z nowych wzorów dokumentów dotyczących realizacji zadania publicznego

Serdecznie zapraszamy na szkolenie dla organizacji pozarzadowych z nowych wzorów dokumentów doyczących realizacji zadania publicznego, które odbędzie się 2 czerwca 2011 roku o godz. 16.00 w budynku komunalnym w Szycach

zobacz więcej >>>

2011-05-24
Małopolskie Kreacje MuzyczneSukcesy naszych artystów

Nasi artyści osiągają kolejne sukcesy: w V Konkursie Piosenki Polskiej "Zabierzowiana 2011" oraz w Małopolskich Konfrontacjach Muzycznych

zobacz więcej >>>

2011-05-17
swiatloKonkurs na najlepsze gospodarstwo ekologiczne

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu ogłosili czwartą edycję konkursu na najlepsze gospodarstwo ekologiczne.

zobacz więcej >>>

2011-05-16
Zwycięzka praca w zeszłorocznym konkursieIII Konkurs Fotograficzny Piękno Gminy Wielka Wieś w obiektywie

Zgłoszenia prac konkursowych do 30 listopada 2011 r

zobacz więcej >>>

2011-05-16
Zwycięska posesja III edycji konkursuIV edycja Konkursu na najpiękniejszą posesję w Gminie Wielka Wieś

Laureaci otrzymają dyplomy oraz nagrody finansowe o następującej wartości brutto: I miejsce – 2.500 zł; II miejsce – 1.500 zł; III miejsce – 1.000 zł.

zobacz więcej >>>

2011-03-21
VI Mistrzostwa Gminy w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Wójta Gminy Wielka WieśVI Mistrzostwa Gminy w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Wójta Gminy Wielka Wieś

16 marca 2011 r. na stoku Narciarskiego Ośrodka Czorsztyn – Ski w Kluszkowcach odbyły się VI Mistrzostwa Gminy w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Wójta Gminy Wielka Wieś pana Tadeusza Wójtowicza. Organizatorem zawodów tradycyjnie już była Szkoła Podstawowa w Białym Kościele oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu.

zobacz więcej >>>

2011-03-10
Konkurs Złote Pióro Wójta Gminy Wielka WieśV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny O ZŁOTE PIÓRO WÓJTA GMINY WIELKA WIEŚ

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV-VI do wzięcia udziału w V Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „O Złote Pióro Wójta Gminy Wielka Wieś”, który odbędzie się dnia 14 kwietnia 2011 r. o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej w Bęble

zobacz więcej >>>

2010-12-20
Przewodnicząca Rady Gminy Krystyna Sułko ze statuetką i dypolmemGmina Wielka Wieś zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu KRAJOWI LIDERZY INNOWACJI I ROZWOJU-2010

Gmina Wielka Wieś zyskuje miano Gminy innowacyjnej - po raz kolejny znalazła się w czołówce najbardziej innowacyjnych gmin. Po zwycięstwie w Rankingu Samorządów Rzeczpospolitej dla najbardziej innowacyjnego samorządu przyszła kolej na zwycięstwo w krajowej edycji „Krajowi liderzy innowacji i Rozwoju-2010” w kategorii Innowacyjna gmina wiejska. Wcześniej Gmina Wielka Wieś wygrała w edycji regionalnej tegoż konkursu.

zobacz więcej >>>

2010-12-10
autor: Bartłomiej WyżyckiOgłoszenie wyników konkursu plastycznego w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie

W dniu 10 listopada 2010 roku rozstrzygnięto konkurs plastyczny dot. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, ogłoszony przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi

zobacz więcej >>>

2010-12-08
I nagroda - Wodospad Szum” Magdalena KrawczykKonkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Komisja konkursowa rozstrzygnęła konkurs fotograficzny „Piękno Gminy Wielka Wieś w obiektywie” w 2010 roku zorganizowany przez Urząd Gminy Wielka Wieś. Do konkursu zgłoszono w sumie 91 prac

zobacz więcej >>>

2010-12-01
Dyplom Gmina Wielka Wieś zwycięzcą konkursu KRAJOWI LIDERZY INNOWACJI I ROZWOJU-2010 w Małopolsce

Gmina Wielka Wieś zyskuje miano Gminy innowacyjnej - po raz kolejny znalazła się w czołówce najbardziej innowacyjnych gmin. Po zwycięstwie w Rankingu Samorządów Rzeczpospolitej dla najbardziej innowacyjnego samorządu przyszła kolej na zwycięstwo w edycji regionalnej ogólnopolskiego konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju-2010” w kategorii „Gmina wiejska”

zobacz więcej >>>

2010-12-01
Logotyp Lidera RankinguGmina Wielka Wieś pierwszą gminą wiejską w kraju w rankingu Związku Powiatów Polskich

Gmina Wielka Wieś zajmuje pierwsze w kraju rankingu gmin i powiatów opracowywanym przez Związek Powiatów Polskich. Pierwsza 15-tka otrzymuje nagrody, które będą wręczane podczas Zgromadzenia Ogólnego ZPP, a zwycięzca tytuł Dobry Polski Samorząd. Gmina Wielka Wieś jest na dobrej drodze do zdobycia tego tytułu.

zobacz więcej >>>

2010-10-13
Wójt Gminy Wielka Wieś Tadeusz Wójtowicz odbiera dypolm za II miejsceGmina Wielka Wieś drugą gminą w Małopolsce!

Dzisiaj, tj. 13 października 2010r. Wójt Gminy Wielka Wieś Tadeusz Wójtowicz przy okazji Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski odebrał dyplom dla Gminy Wielka Wieś za zajęcie drugiego miejsca w Rankingu Gmin Małopolski 2010 przygotowanym przez Małopolski Instytut Samorządu i Administracji

zobacz więcej >>>

2010-09-20
SP Wielka Wieś - Odblaskową SzkołąRealizacja projektu ODBLASKOWA SZKOŁA w Szkole Podstawowej w Wielkiej Wsi

Bezpieczeństwo dzieci w drodze do i ze szkoły zawsze było jednym z priorytetów w naszej pracy wychowawczej, jednak udział w projekcie, skłonił nas do poszerzenia działań w tym zakresie. Nasz udział w akcji „Odblaskowa Szkoła” rozpoczęliśmy szkolnym apelem informacyjnym i prelekcją dla rodziców, których zaprosiliśmy do współpracy.

zobacz więcej >>>

2010-09-15
I Przegląd Piosenki Religijnej w Będkowicach w 2009II Gminny Przegląd Piosenki Religijnej

Stowarzyszenie Miłośników Ziemii Będkowickiej “Sokolica”, Przewodniczący Rady Gminy, Wójt Gminy, Dyrektor GOKiS, Sołtys, Rada Sołecka, zapraszają na II Gminny Przegląd Piosenki Religijnej, który odbędzie się dnia 19.09.2010 (niedziela) w Kościele parafialnym w Będkowicach

zobacz więcej >>>

2010-09-02
-XI Jurajski Wyścig w Kolarstwie Górskim oraz IV Bieg Po Dolinie 12 września 2010r. – Dolina Będkowska

XI Jurajski Wyścig w Kolarstwie Górskim oraz IV Bieg Po Dolinie 12 września 2010r. – Dolina Będkowska
Do Doliny Będkowskiej przyjedzie tego dnia kilkuset zawodników z całej Polski, którzy rywalizować będą w bajecznych krajobrazach jesiennej jury zarówno w biegach jak i wyścigu rowerowym.

zobacz więcej >>>

2010-08-30
Fragment posesji P. Wiśniewskiego - I miejsceKonkurs na najpiękniejszą posesję w Gminie Wielka Wieś w 2010 rozstrzygnięty

Podczas Dożynek w Modlnicy ogłoszono rozstrzygnięcie konkursu na „Najpiękniejszą posesję w Gminie Wielka Wieś w 2010”. Konkurs przeprowadzono w celu propagowania działań proekologicznych mieszkańców oraz podniesienia walorów estetycznych i wizerunku najbliższego otoczenia.

zobacz więcej >>>

2010-07-21
Wójt Gminy Tadeusz Wójtowicz odbiera dyplom za I miejsce z rąk prof. Jerzego Buzka i minister Elżbiety BieńkowskiejGmina Wielka Wies trzecią gminą w kraju wg prestiżowego rankingu dziennika Rzeczpospolita!

We wtorek 20 lipca w siedzibie dziennika Rzeczpospolita, odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody dla najlepszych samorządów w Polsce. Gmina Wielka Wieś po raz kolejny znalazła się w czołówce gmin, które zostały wyróżnione i zdobyła trzecie miejsce wśród gmin wiejskich z całej Polski oraz pierwsze miejsce w kategorii gmin innowacyjnych!

zobacz więcej >>>

2010-07-16
Wizualizacja centrum administracyjnego 1Konkurs architektoniczny na Centrum Administracyjne Gminy

Rozstrzygnięty został konkurs architektoniczny na projekt budynku Centrum Administracyjnego gminy Wielka Wieś.

Na konkurs wpłynęło 18 prac. Komisja konkursowa przyznała 2 nagrody:
I nagroda - 15.000 zł: OVO Grąbczewscy, Oskar Grąbczewski z Katowic
II nagroda - 13.000 zł: Pracowna Projektowa F11, dr Marcin Furtak z Krakowa

zobacz więcej >>>

2010-05-17
Gminna Olimpiada Języka Angielskiego II Gminna Olimpiada Języka Angielskiego

Już po raz drugi uczniowie biorący udział w bezpłatnych zajęciach z języka angielskiego w ramach projektu „Więcej, lepiej, ciekawiej… 2 – zajęcia pozalekcyjne w Gminie Wielka Wieś” uczestniczyli w II Gminnej Olimpiadzie Języka Angielskiego

zobacz więcej >>>

2010-05-14
ZSP w ModlnicySukces Pauliny Sieklińskiej w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym MÓJ GRUNWALD

W konkursie wzięli udział uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Modlnicy w ramach projektu „Grunwald 1410 – 2010”. Uczennica kl. IV - Paulina Sieklińska zdobyła w nim III miejsce, nagrodę odbierze podczas otwarcia pokonkursowej wystawy 29 maja 2010 r. w Karwanie (na przedzamczu Muzeum Zamkowego).

zobacz więcej >>>

2010-05-11
Logo ZSPKonkursy w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Modlnicy

Zespół Szkolno Przedszkolny w Modlnicy organizował dwa konkursy: “I Gminny Konkurs Historyczny ŻYCIE W ŚREDNIOWIECZNYM MIEŚCIE organizowany w ramach projektu GRUNWALD 1410 – 2010” oraz Konkurs plastyczny "Damy i rycerze"

zobacz więcej >>>

2010-05-10
Reprezentacja GOKiSSukcesy Reprezentacji GOKiS

Reprezentacja GOKiS przygotowana przez Jarosława Janeckiego zebrała najwięcej nagród ze wszystkich występujących na przesłuchaniach konkursowych IV Konkursu Piosenki Polskiej Zabierzowiana 2010; następnie zdobyła tytuł Mistrza Małopolskich Konfrontacji Muzycznych - Kraków 2010

zobacz więcej >>>

2010-04-29
Radni jednogłosnie przyjęli uchwałę absolutoryjnąXLIV sesja Rady Gminy Wielka Wieś

28 kwietnia w Szycach odbyła się XLIV absolutoryjna sesja Rady Gminy Wielka Wieś

zobacz więcej >>>

2010-04-29
Konkurs fotograficznyKonkurs fotograficzny - Piękno Gminy Wielka Wieś w obiektywie

Wójt Gminy Wielka Wieś ogłasza II edycję konkurs fotograficzny pn. „Piękno Gminy Wielka Wieś w obiektywie”.
Prace konkursowe winny być dostarczone osobiście lub wysłane pocztą na adres: Urząd Gminy Wielka Wieś, Wydział Promocji i Rozwoju, ul. Wesoła 48, 32 – 089 Wielka Wieś do dnia 30 listopada 2010 roku.

zobacz więcej >>>

2010-04-29
Konkurs PosesjaIII edycja Konkursu na najpiękniejszą posesję w Gminie Wielka Wieś

Do końca tygodnia, tj. 16 lipca 2010r. czekamy na zgłoszenia do III edycji konkursu „Najpiękniejsza posesja w Gminie Wielka Wieś”. Laureaci otrzymają dyplomy oraz nagrody finansowe: I miejsce – 2.500 zł; II miejsce – 1.500 zł; III miejsce – 1.000 zł.

zobacz więcej >>>

2010-04-22
II Gminny Konkurs Ekologiczno - PrzyrodniczyII Gminny Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy

21 kwietnia 2010 roku w Szkole Podstawowej w Będkowicach odbył się II Gminny Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy z okazji Dnia Ziemi pt. „Górskie Parki Narodowe - Perła Polskiej Przyrody”

zobacz więcej >>>

2010-04-20
-Ogólnopolski Konkurs Plastyczny WIATR, WYPADEK, OGIEŃ, WODA - STRAŻAK ZAWSZE RĘKĘ PODA

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wielkiej Wsi, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Modlnicy, Szkoły Filialnej w Modlniczce i Gimnazjum w Białym Kościele brali udział konkursie plastycznym pod hasłem „Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”.

zobacz więcej >>>

2010-04-16
swiatloII edycja otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego oraz bezpieczeństwa publicznego

Wójt Gminy Wielka Wieś ogłasza II edycję otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego oraz bezpieczeństwa publicznego w 2010 roku.

zobacz więcej >>>

2010-04-15
I edycjaII Gminny Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy z okazji Dnia Ziemi pt. Górskie Parki Narodowe - Perła Polskiej Przyrody

Celem konkursu jest kształtowanie u uczniów następujących postaw: odczuwania potrzeby pogłębiania wiedzy przyrodniczej, uświadamiania praw człowieka do racjonalnego korzystania ze środowiska przyrodniczego i jego wpływu na stan środowiska oraz odczuwania potrzeby aktywnego działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego

zobacz więcej >>>

2010-03-24
I miejsce: Witek Sabina kl. IV SP ModlnicaIII edycja międzyszkolnego konkursu Kobieta w mowie, piśmie i obrazie

W Szkole Podstawowej im. ks. S. Konarskiego odbyła się III edycja międzyszkolnego konkursu, w którym uczniowie mogli sprawdzić swoje siły „w mowie, piśmie i obrazie”.

zobacz więcej >>>

2010-02-16
Wszystkie Gminy ĆwicząGmina Wielka Wieś otrzymała wyróżnienie w konkursie WSZYSTKIE GMINY ĆWICZĄ

15 lutego (poniedziałek), podczas sportowej imprezy w Proszówkach Stanisław Kracik, wojewoda małopolski wręczył wyróżnienie Zastępcy Wójta Gminy Wielka Wieś Krzysztofowi Wołosowi w konkursie „Wszystkie gminy ćwiczą”.

zobacz więcej >>>

2010-02-02
SP Wielka WieśKobieta w mowie, piśmie i obrazie

To już trzecia edycja konkursu adresowanego do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z terenu Gminy Wielka Wieś, tym razem z wyeksponowaniem kobiety. Uczniów zachęcamy do uczestnictwa w konkursie, a nauczycieli – opiekunów szkolnych eliminacji prosimy o czuwanie nad realizacją proponowanych kategorii konkursowych.

zobacz więcej >>>

2010-02-02
Logo GOKiSKolejne fundusze dla Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego wydał raport za rok 2009 z działań z zakresu Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jednym z podejmowanych działań przez UM jest coroczny konkurs MECENAT MAŁOPOLSKI, w którym od kilku lat nasz Ośrodek Kultury i Sportu bierze udział

zobacz więcej >>>

2010-02-02
Gminne eliminacje Turnieju Wiedzy PożarniczejGminne eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej połączone z Halowym Turniejem Piłki Nożnej MDP

W dniu 31 stycznia 2010r. w siedzibie GOKiS w Białym Kościele odbyły się gminne eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej połączone z Halowym Turniejem Piłki Nożnej MDP

zobacz więcej >>>

2009-12-16
I miejsce - Wojciech Mlost - Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Komisja konkursowa rozstrzygnęła konkurs fotograficzny „Piękno Gminy Wielka Wieś w obiektywie” w 2009 roku zorganizowany przez Urząd Gminy Wielka Wieś. Do konkursu zgłoszono w sumie 19 prac

zobacz więcej >>>

2009-10-16
Jaskinia Wierzchowska. - fragment ekspozycji fot. St.KotarbaJaskinia Wierzchowska w konkursie na najlepszy produkt turystyczny 2009 roku

Zachęcamy do głosowania na Jaskinię Wierzchowską w konkursie na najlepszy produkt turystyczny 2009 roku.
zobacz więcej >>>

2009-10-12
swiatloArchiwum aktualności

Archiwum aktualności znajduje się na poprzedniej wersji oficjalnej strony internetowej Urzędu Gminy, pod adresem
www.old.wielka-wies.pl

zobacz więcej >>>

2009-09-03
swiatloDzielnicowy Roku 2009

Małopolski Komendant Wojewódzki Policji zarządził przeprowadzenie konkursu na najlepszego dzielnicowego województwa małopolskiego pod nazwą „Dzielnicowy Roku 2009”. Ogłoszony konkurs tym razem będzie miał charakter plebiscytowy, a zatem oparty na rankingu uzyskanych przez dzielnicowych głosów mieszkańców

zobacz więcej >>>

2009-08-10
swiatloKonkurs Filmowy Unią Nakręceni

Rusza I edycja Konkursu Filmowego "Unią nakręceni" Pokaż co Fundusze Europejskie zmieniły w twoim regionie i co jeszcze twoim zdaniem powinny zmienić.

zobacz więcej >>>

2009-07-01
Konkurs fotograficznyKonkurs fotograficzny - Piękno Gminy Wielka Wieś w obiektywie

Celem Konkursu jest przedstawienie na zdjęciach ulubionych i niezwykłych miejsc Gminy Wielka Wieś wraz z osobami, dla których miejsca te są ważne. Każde zdjęcie musi zawierać w sobie elementy, pozwalające na powiązanie go z Gminą

zobacz więcej >>>
Zobacz archiwalne aktualności 2012 - Zobacz archiwalne aktualności 2011 - Zobacz archiwalne aktualności 2010 - Zobacz archiwalne aktualności 2009 i wcześniej

Powrót

rysunek

Zmień rozmiar czcionki

A - Resetuj A +
Aktualnosci
światło
Nowe nazy ulic - wyszukiwarka
światło
Nazewnictwo ulic
światło
Kontakt

Gmina Wielka Wieś
32-089 Wielka Wieś,
ul. Wesoła 48
tel. 12 419 17 01-04
fax 12 419 17 05


Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek: 7.30 - 17.30
Wtorek - Piątek: 7.30 - 15.30

Numer konta:
Krakowski Bank Spółdzielczy o/Wielka Wieś
18 8591 0007 0040 0591 8786 0117

NIP Gminy: 513-00-66-230
urząd gminy małe zdjęcie
światło
© 2009 Wielka-Wieś. Wszelkie prawa zastrzeżone.Uwagi do strony. | grupa26 projektowanie stron www kraków

Wszelkie prawa zastrzeżone
Gmina Wielka Wieś
ul. Wesoła 48 32-089 Wielka Wieś

Każdorazowe cytowanie materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie w jakichkolwiek środkach masowego przekazu wymaga podania źródła pochodzenia cytatu. Kopiowanie, reprodukcja, retransmisja lub redystrybucja jakichkolwiek materiałów zamieszczonych w niniejszym serwisie w całości lub w części, w jakimkolwiek medium lub w jakiejkolwiek formie w celach komercyjnych wymaga zgody Gminy.

closeCookies

Ważne: Nasza strona www korzysta z plików cookies.

Pozostając na naszej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej o plikach cookies w Polityce prywatności

CmsNET ver: 2.2.5149.18390, G: S
Powrót Powrót Do góry Do góry